Chcete nám něco vzkázat, pochválit, pokárat....

Datum: 22.06.2017

Vložil: Gabriel Gyori

Titulek: Recenze

Pan Dobsovic nam na prvej zoznamovacej schodzke poradil ako by mal prebiehat svadobny vecer (zabava, priblizny casovy prehlad a pod.) V den svadby si vsetko zariadil (ozvucenie, osvetlenie atd.) Skvele sa postaral o zabavu v priebehu celeho vecera. Vtipne okomentoval sutaze, tematicke tance (napr. redovy). Skvely vyber hudby. Samozrejme nam zahral aj veci na prianie. Bolo to jednoducho perfektne. Pana Dobsovica mozeme kazdemu vrele doporucit.

Gabriel a Zdenka Gyoriovi

Datum: 09.06.2017

Vložil: Petra Pejcharová

Titulek: Veselka - poděkování

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní atmosféru, kterou jste nám pomohl vytvořit na naší veselce, sami svatebčané nám chodili gratulovat nejen ke svatbě, ale i ke skvělému výběru DJ. Skvěle se s Vámi spolupracovalo, vše bylo přesně dle domluvy a Vámi moderované soutěže měly tu správnou šťávu. DĚKUJEME Pejcharovi

Datum: 18.07.2016

Vložil: Marcela Štočková

Titulek: Svatba

Lepšího DJ jsme vybrat nemohli - poradil nám se zábavou, skvěle moderoval celou hostinu a hrál naprosto úžasně. Všichni svatebčané byli nadšení a tancovali i ti, u kterých jsme to nečekali. Opravdu můžeme jenom vřele doporučit.

Ještě jednou děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry.

Štočkovi

Datum: 12.10.2015

Vložil: Stehlíkovi

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
ještě jednou Vám oba děkujeme za to, jak skvěle jste nám nazvučil obřad, zorganizoval odpolední zábavu a vhodnou hudbou zvednul všechny svatebčany ze židlí. Oceňujeme vaši flexibilitu při výběru písní, i to, že jste na přání hudbu stahoval.
Byli jsme s Vámi velmi spokojení a chválili si Vás i ostatní svatebčané.
Budeme Vás všude chválit a doporučovat.

Děkujeme
Stehlíkovi

PS: Děkujeme za ochotu přestěhovat se víckrát, než bylo v plánu a za obdivuhodnou výdrž až do úplného konce.

Datum: 09.10.2015

Vložil: Manželé Zachariášovi

Titulek: Poděkování

Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaší spolupráci, úžasnou zábavu, hraní, milý přístup. S manželem jsme z Vás moc nadšeni, skoro by jsme si to hnedka chtěli zopakovat. Určitě Vás budeme všude doporučovat. Byl jste ÚŽASNÝ.....DĚKUJEME. Novomanželé Zachariášovi

Datum: 05.08.2015

Vložil: Pavla Vrbová

Titulek: Svatba

Byli jsme velmi spokojení. Skvělá komunikace, moc milý a sympatický člověk. Hrál přesně to co se nám i našim hostům líbi, všichni se skvěle bavili a což mě u našich přátel překvapilo i skoro celý večer tancovali. Písně pouštěl podle toho na jaký styl se nejvíce tancuje, ale hrál i na přání podle to jak jsme se domluvili. Navíc vtipně moderoval celý večer. Hosté také chválili. Takže to není jen můj názor. Můžeme jen doporučit. Navíc není drahý jako ostatní DJ. Naprostá spokojenost.

Datum: 12.06.2015

Vložil: Jan Liška

Titulek: Velká spokojenost

Velká spokojenost s tímto DJem, splnil vše na čem jsme se domluvili. Určitě budeme opakovat na další pořádanou akci.

Datum: 07.09.2013

Vložil: nickynick

Titulek: Hudba

Roztančil i tak stydlivé publikum jako je má rodina, takže rozhodně palec hore... :-)

Datum: 14.09.2012

Vložil: Alice a Alex

Titulek: díky

Děkujeme za super atmosféru a pomoc při výběru písní jak pro starší české i mladé francouzké hosty. Všem se to moc líbílo a to i díky DJ , který dokázal písněma nalákat na parket všechny dohromady nehledě na věk i národnost :-) Díky a určitě doporučujem ;-)

Datum: 19.07.2012

Vložil: Klára Papertová

Titulek: Zkušenosti

Ahoj, tak kdyby do budoucna někdo hledal recenzi na tohoto Dj. Už máme po svatbě a musím říct, že i přesto, že jsem zde žádnou recenzi nesehnala, tak jsme si tohoto Dj vybrali a jsem opravdu ráda! Výborná komunikace, perfektní cena a všichni jsme byli opravdu velice spokojeni. Nehrál si na to, že přesně od do, ale záleželo na zábavě - opravdu jsme byli spokojeni a vřele doporučujeme!!!

Přidat nový příspěvek