Ceník

Hudební produkce svatby, firemní večírky, apod.

Ceny za tyto produkce jsou různé, obvykle se pohybují mezi Kč 4.000 - 6.000,-.
Jsme profesionály v oboru, v hudební branži se pohybujeme již mnoho let. Pokud hledáte opravdové profíky na Vaší párty, vyberte si nás a budete mít jistotu kvalitní hudební produkce, ozvučení a osvětlení.

Cenu kalkulujeme individuálně podle velikosti místa produkce a počtu osob, od kterého se odvíjí velikost aparatury, doba produkce, atd. Kontaktujte nás, domluvíme si osobní schůzku a určitě se společně domluvíme!

Pořádáte malou párty, rodinnou oslavu, školní večírek apod. - nebojte se ceny a nebojte se nás oslovit, přispůsobíme se Vašim možnostem!
 

Ozvučení, osvětlení, moderování

Ceny za tyto služby jsou také individuální, záleží na množství aparatury, osvětlení, efektů, mikrofonů, atd. Kontaktujte nás a zašlete poptávku s Vašimi požadavky, my připravíme předběžné podklady a na osobním setkání nabídku doladíme přesně podle Vašich představ.

 

Karaoke

Ceny za kulturní zážitek s použitím systému karaoke se pohybují kolem Kč 1000,- podle velikosti promítací plochy.
 

Catering

Ceny za catering jsou také individuální. Kontaktujte nás a zašlete poptávku s Vašimi požadavky a představami (pro kolik osob, požadavky na druhy pokrmů, atd.), my připravíme předběžné podklady a na osobním setkání nabídku doladíme podle Vašich představ a zajistíme, aby Vaši hosté byli spokojeni.
 

Párty stany

Ceny za pronájem jsou dle velikosti a doby pronájmu, opět kalkulujeme individuálně.
 

Párty na klíč

Ceny za tyto služby jsou také individuální. Kontaktujte nás a zašlete poptávku s Vašimi požadavky, my připravíme předběžné podklady a na osobním setkání nabídku doladíme podle Vašich představ.